Активні парки – локації здорової України

Активні парки – локації здорової України

На виконання Указу Президента України від 17.12.2020р. № 574 «Про започаткування соціального проекту "Активні парки – локації здорової України"», «Положення про соціальний проект “Активні парки – локації здорової України”» затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 07 квітня 2021 р. № 326, в Білоцерківській міській територіальній громаді запроваджується соціальний проект «Активні парки – локації здорової України».

Соціальна кампанія «Спорт без меж»

Програма симбіоз двох програм центру фізичного здоров’я населення Спорт для всіх/Sport for All Ukraine та міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation Ukraine — «Так, я можу!», що спрямована на підтримку дітей з інвалідністю шляхом залучення їх до спорту та «Покажи дискримінації червону картку», що має на меті привернути увагу до рівності прав людини, незалежно від віку, стану здоров’я, кольору шкіри та інших відмінностей.

Аби привернути увагу українців до проблем дітей з інвалідністю та важливості теми безбар’єрності в спорті, а також до проблеми дискримінації дітей, фонд та центр реалізовують соціальну кампанію «Спорт без меж».

Ідея кампанії — показати глибину дитячих переживань, коли вони зіштовхуються з інфраструктурними або ситуаційними бар’єрами у спорті.

Формат — за допомогою зворушливих історій юних спортсменів з інвалідністю можна створити декілька емоційних сюжетів для рекламних роликів та зовнішньої реклами. Героями кампанії стануть діти-паралімпійці, дефлімпійці, діти-учасники «Спеціальної олімпіади», діти-спортсмени різних національностей.