Фестиваль малюнка

Фестиваль малюнка

Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводить Відкритий міський онлайн фестиваль  малюнка «Загальнолюдські та олімпійські цінності» на підтримку Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та молоді #OlympicLab

з нагоди Олімпійського дня

 

Учасникам фестивалю пропонується створити малюнок або цифровий малюнок,  присвячений загальнолюдським та олімпійським цінностям (Олімпійські ігри Стародавньої Греції, історія Олімпійських ігор, Олімпійські ігри сучасності, олімпійські види спорту http://noc-ukr.org/about/projects/olympiclab/zdoroviy-sposib-zhittya/  ).

 

Фестиваль проводиться для дітей і підлітків від 6 до 15 років - мешканців Білої Церкви  - в   двох вікових групах  6-10 і 11-15 років,  у двох напрямах:  звичайний малюнок або цифровий малюнок.

Усі роботи, які подаються на  фестиваль, мають бути авторськими. Організатор зберігає за собою право на репродукцію всіх робіт, поданих на участь у фестивалі, без обмеження терміну використання (авторські права зберігаються).    

Усі малюнки, які надсилаються для участі у фестивалі, будуть оцінені за критеріями: повнота розкриття теми, особистий погляд на світ та проблеми, пов'язані з темою фестивалю, оригінальність творчого задуму, змістовність, креативність, патріотизм, яскравість.

Малюнки (електронні копії) на конкурс фестивалю надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останній термін прийняття онлайн малюнків  - 12 липня  2020 року.

 

Роботи будуть опубліковані на сторінках офіційного сайту Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  http://bc-sport-center.org.ua

 

       Усім призерам вручаються солодкі призи, пам'ятні дипломи та медалі, а переможцям – кубки від організаторів.

 

Любите спорт, вмієте малювати на папері, планшеті або комп'ютері? Тоді наш фестиваль чекає на вас.

Інформація

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ
"СПОРТ ДЛЯ ВСІХ"
 
Всі матеріали на сайті захищені згідно
законодавства України.

Анонси

Очікуєтся оновлення інформації.

© 2020 КЗ БМР БМЦФЗН «Спорт для всіх»