Активні парки – локації здорової України

Активні парки – локації здорової України

На виконання Указу Президента України від 17.12.2020р. № 574 «Про започаткування соціального проекту "Активні парки – локації здорової України"», «Положення про соціальний проект “Активні парки – локації здорової України”» затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 07 квітня 2021 р. № 326, в Білоцерківській міській територіальній громаді запроваджується соціальний проект «Активні парки – локації здорової України».

Згідно з Указом Президента, соціальний проект «Активні парки – локації здорової України», передбачає облаштування в місцях масового відпочинку безперешкодного доступу громадян, зокрема осіб з інвалідністю, до спортивних споруд і місць для заняття різними видами рухової активності, а також пунктів безкоштовного прокату спортивного інвентарю та обладнання.

 Соціальний проект, зокрема, повинен передбачати нові форми залучення різних груп населення, до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку; розробку програм з видів рухової активності для різних за віком і статтю груп населення, зокрема для осіб з інвалідністю.

Також планується створити онлайн-платформу вказаного соціального проекту для консультування, обміну досвідом, ідеями між фахівцями з фізичної культури та спорту, спортсменами, учасниками активного відпочинку. Заходи проекту будуть висвітлюватись в засобах масової інформації.

В рамках реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» на Київщині відібрано 28 парків. Серед відібраних парків, – парк Прибережний, що розташований в місті Біла Церква.

Територія парку Прибережного вже оснащена елементами спортивної інфраструктури. Незабаром буде оновлено вуличні тренажери, встановлено комплект обладнання та спортивні снаряди для спортивних майданчиків. Планується оснащення локації парку Прибережного інформаційними стендами, а також навігаційними матеріалами з QR-кодом, аби мати можливість завантажити мобільний додаток, обрати найбільш зручний для свого віку та рівня фізичної підготовки формат занять спортом.


Друк   E-mail