Фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

Фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

16 березня 2019 року в місті Біла Церква відбулись змагання -  Білоцерківський міський і Київський обласний 1–й і 2-й етапи Всеукраїнського фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

, організаторами яких є управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх». Генеральним партнером фестивалю виступила ТОВ «Металобаза Бочаров» (директор – Сергій Бочаров). Підтримала змагання  Міжнародна громадська організація «Федерація жінок за мир у всьому світі» (голова – Тетяна Коцеба).

 

Змагання розпочалися з  параду команд – 11 спортивних сімей, яких зустріли   гучними оплесками вболівальники від кожної організації.

Участь у заході взяли сім’ї, що представляли  підприємства, установи і організації міста Білої Церкви, Білоцерківського  та Васильківського районів. Різні за інтересами, вподобаннями, професіями дорослі не втратили найголовнішого -  юнацького запалу й таланту повертатися у дитинство.

Під час відкриття змагань до учасників із привітаннями звернулися начальник управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Інна Паливода та голова Міжнародної громадської організації «Жінки за мир у всьому світі» Тетяна Коцеба. Також в урочистостях з нагоди відкриття  свята сімейного спорту взяли участь: начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, депутат Білоцерківської міської ради Юрій Петрик, директор  Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Денис Мірзоєв, заступник начальника управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради,  начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Валентина Коросько, директор   Білоцерківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і головний суддя І-ІІ етапів фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я» Костянтин Павлюк, директор комунального закладу Білоцерківської міської ради «Дитячо-юнацька спортивна школа № 2»  і головний секретар І-ІІ етапів фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я» Ольга Балясникова, директор комунального закладу Білоцерківської міської ради «Дитячо-юнацька спортивна школа «Юність» Володимир Корнієнко.

Після знайомства команди вийшли на старт. Програма фестивалю складалася з 4 естафет («Спритні силачі», «Ми  - спортивна сім’я», «Попади в ціль», «До магазину за покупками»).

За результатами змагань місця серед сімей-учасниць міського Білоцерківського та Київського обласного 1–го і 2-го етапів Всеукраїнського фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я»  розподілились так:

Переможцями стали  сім’я Карпових -  Генадій Петрович, Тетяна Григорівна, Роман (КЗ БМР ДЮСШ №1).

Срібні призери змагань - сім’я Добровольських  - Андрій Анатолійович, Варвара Олександрівна,  Рената (КЗ БМР ДЮСШ №2).

Бронзову виборола сім'я Сірооких -  Юрій Михайлович, Олена Олександрівна, Богдан (Білоцерківська РДА).

Решта результатів такі:

4

Бомов Андрій, Паладник Тетяна, Бомов Назар (МГО «Федерація жінок за мир у всьому світі», Васильківський  р-н)

5

Назарухи: Олександр Володимирович, Марія Володимирівна, Матвій (КП БМР ЖЕК №1)

6

Сільченки: Дмитро Юрійович, Ольга Миколаївна, Владислав (ДЮСОК)

7

Бондаренки: Леонід Сергійович, Ганна Олександрівна, Мілена (Торгова марка «Флагман» у місті Біла Церква)

8

Збанок Олександр Олександрович, Корнєєва Ольга Василівна, Збанок Діана (Компанія «БІЛОЦЕРКІВВОДА»)

9

Савчук Ольга Сергіївна, Залізняк Євгеній Михайлович, Савчук Дмитро (КЗ БМР Клуб за місцем проживання «Прометей»)

10

Кривороти: Ігор Олександрович, Тамара Василівна, Іван (Тролейбусне управління)

11

Герасименко Олександр Миколайович, Словинська Марина Олександрівна, Словинський Богдан (КП БМР ЖЕК №7)

Усі сім`ї були нагородженні за участь дипломами, медалями (діти) і солодкими подарунками від КЗ БМР «Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», цінними подарунками від генерального партнера Білоцерківського міського фестивалю ТОВ «Металобаза Бочаров»,  а переможці й призери змагань – ще й кубки! Цінними призами та сертифікатами нагородили учасників, призерів і переможців Міжнародна громадська організація «Жінки за мир у всьому світі».

Сім`я Карпових з міста  Білої Церкви (КЗ БМР ДЮСШ №1),  здобувши перемогу в Київській області в 2-му етапі Всеукраїнського фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я», виборола путівку на фінальний Всеукраїнський фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

Від фестивалю всі отримали незабутні враження, знайомство з новими друзями. Змагання пройшли у піднесеному настрої, де кожний учасник, глядачі та організатори отримали задоволення. 

Вітаємо білоцерківських спортсменів і гостей свята  з хорошим стартом у новому сезоні. Сім’ї Карпових бажаємо достойного виступу на фінальному фестивалі  та чекаємо від них нових перемог і досягнень!


Друк   E-mail

Інші новини