Фінал Всеукраїнського Фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

Фінал Всеукраїнського Фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

Щороку Всеукраїнський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» влаштовує фестиваль для найсильніших, найспритніших, найзавзятіших, найактивніших сімей з обласних центрів нашої країни за підтримки Міністерства молоді та спорту України.  Так з 19 по 22 вересня ц.р. відбувся Фінал  Всеукраїнського Фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я» на одній з найкращих спортивних баз України ДП Олімпійський центр «Конча-Заспа» (місто Київ)

В фестивалі взяли участь команди-сім’ї з 19 областей України яких зустрічали на шикуванні гучними оплесками вболівальники.

Цього року місто Біла Церква та Київщину представляли в фіналі Всеукраїнського Фестивалю сім’я Карпових: Геннадій, Тетяна та Олександр Геннадійович. 

Фестиваль проводився з метою популяризації здорового сімейного способу життя, пропагуючи особистий приклад батьків проводити свій вільний час з користю для свого здоров’я в сімейному колі, серед товаришів і друзів, вести здоровий спосіб життя, заохотить батьків та дітей до занять фізкультурою та спортом, підвищити популярність активного, рухового дозвілля серед родин.

Програма фестивалю складалась з 6 рухових конкурсів-естафет: Баскетбольні розваги, Веселі перегони, Веселий футбол, Спритний павучок, Стронг скейтер, Моторні ніжки. У перших трьох естафетах сім’я Карпових претендувала на трете місце, але за сумарними результатами усіх конкурсів увійшла у вісімку кращих спортивних сімей України.

За словами мами сім’ї Карпових Тетяни Григорівни: «Не зважаючи на те, що наша сім’я не зійшла на п’єдестал пошани, від фестивалю всі отримали незабутні враження, познайомились з новими друзями, та отримали величезне задоволення». 

Вітаємо сім’ю Карпових з нашого міста з гідним виступом в фіналі Всеукраїнського Фестивалю «Тато, мама, я – спортивна сім’я», чудовою підготовкою і проведенням презентації про свою сім’ю, наше місто і Київську область та чекаємо від них нових звитяг та досягнень.

Організація активного сімейного дозвілля в місті Біла Церква та Київській області ведеться на високому рівні, про що свідчить активна позиція родин та результати фіналу Всеукраїнського фестивалю. Підняття ролі сім’ї в системі фізичного виховання населення є найважливішим осередком та одним з найприорітетніших завдань Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».


Друк   E-mail

Інші новини