Конкурс малюнку на асфальті з нагоди Дня захисту дітей «Ми діти своєї країни»

02 червня 2019 року у м. Біла Церква на території парку культури  та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка відбувся конкурс малюнку на асфальті «Ми діти своєї країни», який проводився до Дня захисту дітей та Олімпійського дня в нашому місті.

Конкурс організували управління молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» для залучення дітей і підлітків до занять спортом, популяризації здорового способу життя, розвитку масовості спорту та фізичної культури, об'єднання в гармонійне ціле мистецтва і спорту.

В конкурсі взяли участь діти від 3 до 13 років. Журі нелегко було вибрати переможців та призерів конкурсу – кожен малюнок вирізнявся своєю неповторністю і новизною. Найкращими були визначені малюнки, в яких поєднались змістовність, творчість та оригінальність. Перше місце виборола Ковальчук Альбіна (10 років),  друге місце зайняла Ковальчук Мілада (8 років), трете місце посіла Черкаська Маша (6 років).

По завершенню конкурсу всі учасники були нагороджені призами – іграшковими моделями спортивних засобів пересування: скейтбордів, самокатів, велосипедів. Переможці та призери конкурсу отримали медалі, дипломи та цінні подарунки.

Вітаємо переможців і призерів змагань та побажаємо всім дітям бути спортивними і здоровими.