Міські масові спортивні заходи «Веселі старти» з нагоди Дня захисту дітей

Міські масові спортивні заходи «Веселі старти» з нагоди Дня захисту дітей

01 червня 2019 року в м. Біла Церква в Парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка відбулись Міські масові спортивні заходи «Веселі старти» з нагоди Дня захисту дітей.

«Веселі старти» складались зі спортивних конкурсів: з метання м’ячиків у відерця, стрибків зі скакалкою, намотування мотузки на ру. Діти з задоволенням брали участь у конкурсах Заходи відбулись в дружній атмосфері любителів здорового способу життя. Всі переможці змагань отримали солодкий приз від меценатів спорту міста Білої Церкви.

Серед 115 учасників разважальних конкурсів самиму молодшому було – 3 роки  (конкурс попади в ціль), а найстаршому учаснику виповнилось 14 (конкурс козацькі бійки).  У спортивних змаганнях взяли участь студенти навчальних закладів міста: Технолого-економічний коледж Білоцерківського Національного аграрного університету (директор Лендрик Л. П.), Державний професійно-технічний навчальний заклад «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» (директор Тельний О.М.), Комунальний вищий навчальний заклад «Білоцерківський медичний коледж» (директор Фуголь В.В.), Білоцерківський коледж сервісу та дизайну (директор Степура А.О.).

Команди навчальних закладів міста змагалися у перетягуванні канату, підняття гирі, стрибках зі скакалкою, та інших спортивних конкурсах.

У конкурсі «протягування канату» місця розподілились таким чином:

на  I місці  Білоцерківський коледж сервісу та дизайну;

на II місце «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу»;

на III місце  «Білоцерківський медичний коледж».

Команди були нагороджені кубками та дипломами від Білоцерківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також отримали подарунок від мецената - представник  підприємства «Маршалок» Владислав Вадимович Маршалок вручив кожній команді по великій коробці з тістечками та печивом.

В змаганні з підняття гирі перші дві сходинки п’єдесталу пошани посіли студенти медичного коледжу - переможцем змагань став Маценко Ілля, друге місце виборов Танасенко Богдан, третє місце посів Маковій Максим студент Білоцерківського коледжу та дизайну.

У стрибках зі скакалкою найкращими стали представники технолого-економічного коледжу. Перше місце виборола Гришко Катерина, друге місце посів Рожок Олександр, на третьому місці Бондренко Максим

Вітаємо нашу молодь міста з святом і добрим стартом в новому сезоні активного дозвілля і зичимо їм нових перемог та досягнень.

На завершення хотілося відмітити, що висока роль в масовому спорті з дітками шкільного віку та студентською молоддю нашого міста в системі фізичного виховання населення є найважливішим осередком та пріоритетним завданням Білоцерківського  центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а організація активного дозвілля ведеться на високому рівні, про що свідчать результати змагань та позитивні відгуки учасників заходу.


Друк   E-mail

Інші новини