Мультиспортивний простір для тренувань на свіжому повітрі в рамках Всеукраїнської фізкультурно-оздоровчої акції «Не лінуйся! Рухайся!»

Мультиспортивний простір для тренувань на свіжому повітрі в рамках Всеукраїнської фізкультурно-оздоровчої акції «Не лінуйся! Рухайся!»

У вересні 2020 року на спортивних майданчиках міста Біла Церква працівники Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» впроваджували відкриті мультиспортивні простори в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Не лінуйся! Рухайся!». 

На мультиспортивних просторах були проведені «руханки» із залученням титулованих спортсменів та провідних тренерів м. Біла Церква.

На спортивних майданчиках відбувались спортивні тренування на свіжому повітрі. Майстер-класи провели:

 Олександр Мазуркевич та Олександр Старинський, тренери з боротьби вільної, Олександр Васьківський – тренер з волейболу, Денис Гнатюк, Анатолій Ільїн – тренери з баскетболу,  Олексій Поздняков, Олександр Сахно – тренери з футболу. Фахівці з спортивно-масової роботи Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» Гліб Ільїн, Костянтин Нестеренко, Олександр Сербин провели заняття з метою залучення громадян до регулярних занять фізичною культурою і спортом та пропагандою здорового способу життя.              

Спортивну руханку для всіх бажаючих та спортсменів провели: Борис Ільїн – майстер спорту України міжнародного класу зі стрибків у довжину, багаторазовий чемпіон України, бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи 1994 року в Ліллехаммере,  переможець командного молодіжного чемпіонату Європи 1996 року в Белграде; Юлія Лесковець – майстер спорту України з вільної боротьби, член збірної команди України, чемпіонка України серед юнаків, срібна призерка чемпіонату України серед юніорів 2019 року, чемпіонка Європи серед кадетів 2019 року в Італії, срібна призерка чемпіонату Світу серед кадетів 2019 року у Болгарії.

В активностях мультимедійного простору взяли участь майже 800 спортсменів та учнів: КЗ БМР ДЮСШ № 1;  КЗ БМР ДЮСШ № 2;  КЗ БМР ДЮСШ «Богатир»,  ДЮСШ «Гарт»,  КЗ БМР ДЮСШ «Зміна», БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК», КО ДЮСШ, Баскетбольної школи «Літаючі Білки»,  громадської організації «БЦ Драйв», Білоцерківської міської громадської організації «Білоцерківська федерація спортивного туризму».

На спортивні майданчики запрошуються всі небайдужі до спорту! Будьте активними та спортивними!

 

Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» працює для  мешканців Білої Церкви, для задоволення їхніх потреб в активному дозвіллі; проводить змагання  з громадянами різного віку. Слідкуйте за спортивними масовими заходами на сайті КЗ БМР «БМЦФЗН «Спорт для всіх», ласкаво запрошуємо всіх бажаючих брати участь в наступних турнірах та змаганнях.


Друк   E-mail

Інші новини