Перший турнір міста Біла Церква з Регбі-5, з нагоди Дня захисту дітей

Перший турнір міста Біла Церква з Регбі-5, з нагоди Дня захисту дітей

27 травня 2021 року у місті Біла Церква на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся перший пілотний турнір міста Біла Церква з Регбі-5, з нагоди Дня захисту дітей. Турнір було організовано та проведено з метою запровадження та популяризації серед населення Білоцерківської міської громади гри Регбі-5.

Регбі-5 різновид Тег-регбі. Тег-регбі – один з найпопулярніших альтернативних видів спорту. Регбі-5 на відміну від звичайного регбі безпечний та малотравматичний  вид спорту, адже прямий контакт між гравцями відсутній.  Зупинити суперника можна зірвавши з його поясу тег –  маркер-стрічку.  Правила гри адаптовані для застосування у шкільних умовах та для використання в якості рухової активності на прибудинкових спортивних майданчиках.

Мета гри «Регбі-5» –дві команди, по п'ять гравців кожна, дотримуються чесної гри згідно з правилами пересуваються з м’ячем в руках й передаючи м'яч руками в бік і назад (за передачу м’яча вперед на гравця чекають штрафні санкції), намагаються приземлити м'яч на заліковому полі суперника та набрати якомога більше очок.

Перший турнір з регбі-5 організували: управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для  всіх», Громадська організація «БЦ ДРАЙВ». Головний суддя змагань Олег Зіглін.

У турнірі взяли участь 4 команди юнаків та дівчат 2008-2009 років народження.

Переможницею та призерами турніру міста Біла Церква з Регбі-5, з нагоди Дня захисту дітей стали команди, сформовані з учнів 6 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4.

Команди призерів та найкращі гравці команд були нагороджені медалями та дипломами. А переможці отримали ще і кубок турніру. Вітаємо з вдалим стартом та бажаємо спортивних успіхів нашим юним регбістам та розвитку Регбі-5 в Білоцерківській міській територіальній громаді.

Ласкаво запрошуємо всіх бажаючих брати участь в наступних турнірах та змаганнях, слідкуйте за спортивними масовими заходами на сайті КЗ БМР «БМЦФЗН «Спорт для всіх».

Відеоролик фінальної гри турніру міста Біла Церква з Регбі-5, з нагоди Дня захисту дітей можна подивитись на каналі Youtube (https://www.youtube.com/watch?v=v-pOvRxaspY).


Друк   E-mail

Інші новини