Спортивна програма заходів з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України

24 серпня 2019 року в Білій Церкві з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» з нагоди Дня Незалежності України організували спортивно-масові заходи та розваги.

На площі Тараса Шевченка любителі екстремальних видів спорту мали можливість  пройти смугу перешкод на ВМХ велосипедах. На спортивних та дитячих майданчиках по вулиці Сонячній  для дітей і підлітків були проведені «Веселі старти» з конкурсами та естафетами, для любителів спортивних ігор на спортивних майданчиках пройшли баскетбольний і волейбольні турніри та відбулась футбольна баталія.

Під час урочистого відкриття програми спортивних заходів з нагоди Дня незалежності України з вітальними словами виступили начальник управління з питань молоді та спорту Інна Паливода та директор Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Вони подякували спортсменам і тренерам за перемоги, а також всім, хто активно займається спортом і популяризує фізичну культуру у місті та привітали всіх присутніх зі святом.

Турнір міста з баскетболу 3х3 об’єднав 15 команд любителів стрітбола міста. Спортсмени змагались у двох вікових категоріях – юнаки віком до 18 років та чоловіки (+ 18). Серед юнаків переможцями турніру стали гравці команди «Evil Squad», друге місце виборола команда «Din Club», трете місце посіла команда  «Сили Тьми».  Серед чоловіків переможці турніру представники команди «No Name», на другому місті команда «Легіон», трете місце вибороли гравці «Суперкоманди».

У турнірі міста Біла Церква з велоспорту BMX «Fahir jam» в дисципліні смуга перешкод зустрілись 17 спортсменів-аматорів та 11 професіоналів. Серед аматорів: переможець Ренат Расюк, срібний призер Іван Заріпов, бронзовий призер Роман Саражинський. Серед професіоналів: переможець Антон Тамазян, срібний призер Ілья Болочий, бронзовий призер Артем Нечипоренко.

У турнірі з волейболу пляжного зустрічались 12 команд чоловіків з м. Біла Церква та команди гостей з міст:  Київ, Бориспіль, Переяслав- Хмельницький, Донецьк, Хмельницький. Переможцями турніру стали команда Корнільев / Козій, друге місце виборола команда Толмачов / Андрущенко, трете місце посіла команда Бондар / Демиденко.

У турнірі футболістів, взяли участь 4 команди з числа державних службовців, депутатів, працівників білоцерківської міської ради,  підприємств, установ, організацій та спортивних колективів Білої Церкви. Переможці турніру команда «Рось», срібні призери змагань команда «Заріччя», бронзові призери змагань «Оріон».

Переможців та призерів турнірів було нагороджено кубками, медалями та дипломами.

Для дітей і підлітків були проведені «Веселі старти» з конкурсами та естафетами. Переможених у «Веселі стартах» не було – всі учасники отримали призи від Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та задоволення від участі у розвагах.

Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» вітає усіх з 28-ю річницею незалежності України. Зичимо усім міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості у майбутньому. Ласкаво запрошуємо всіх бажаючих брати участь в наступних турнірах та змаганнях – слідкуйте за спортивними масовими заходами на сайті Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».