Спортивно-мистецький тур «Спорт для всіх гармонія життя»

22 жовтня 2020 року на території Білоцерківського лісництва відбувся Спортивно-мистецький тур «Спорт для всіх гармонія життя».

Захід організували:  управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх».

Для участі у Спортивно-мистецькому турі «Спорт для всіх гармонія життя»  зібрались любителі туризму та активного відпочинку з Білої Церкви, Білоцерківського району Київської області, щоб позмагатись у зборі грибів та показати туристські вміння. Звичайно, не всі учасники  змогли стати переможцями, але гарний настрій та подарунки кожен з туристів-грибників отримав.

Переможцем Спортивно-мистецького туру «Спорт для всіх гармонія життя» стала Інна Куришко. Друге місце виборов Гліб Ільїн. Трете місце посів Олександр Новохацький.

Переможці та призери фестивалю отримали кубки, медалі, дипломи,  всі учасники отримали призи. Нагороди переможцям вручив директор  Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» Костянтин Павлюк.

Після закінчення заходу організатори  запросили всіх учасників та гостей поласувати барбекю.

Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»: працює для задоволення потреб в активному дозвіллі мешканців Білої Церкви; проводить змагання  з громадянами різного віку. Слідкуйте за спортивно-масовими заходами на сайті КЗ БМР «БМЦФЗН «Спорт для всіх». Ласкаво запрошуємо всіх бажаючих брати участь в наступних турнірах та змаганнях.


Друк   E-mail

Інші новини