Турнір Київської області зі спортивного орієнтування «Веселий Компас зима 2021»

Турнір Київської області зі спортивного орієнтування «Веселий Компас зима 2021»

24 лютого 2021 року в місці Біла Церква в парковій зоні Білоцерківської загальноосвітньої школи № 4 відбувся турнір Київської області зі спортивного орієнтування «Веселий Компас зима 2021».

Організував фестиваль Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».  За дорученням обласного центра "Спорт для всіх" координацію турніру в місті Біла Церква здійснював Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Захід відбувся за сприяння педагогічного колективу Білоцерківської загальноосвітньої школи №4. Головний суддя змагань Олег Зіглін.

На церемонії відкриття з привітальним словом до учасників турніру звернувся директор Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Костянтин Павлюк. Висловив свої привітання представник Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Іван Мигрин.

У турнірі взяли участь юнаки та дівчата віком від 9 до 17 років. 20 юних спортсменів змагались з орієнтування на маркованій дистанції – найскладнішій дисципліні серед усіх видів дистанцій спортивного орієнтування.  На дистанції спортсменам необхідно при максимальній швидкості показати досконалу точність. Помилки для учасника змагань коштують дуже дорого – за 3 мм помилки спортсмен  отримує 1 штрафну хвилину. Як правило переможцями в змаганнях на маркованій дистанції є орієнтувальники які найточніше проходять дистанцію.

Переможці та призери турніру Київської області зі спортивного орієнтування «Веселий Компас зима 2021»:

 

Серед юнаків та дівчат 2010-2011рр.н.

І місце – Даша Гануш

ІІ місце – Ярослав Ревун

ІІІ місце – Костянтин Джима

 

Серед юнаків 2008-2009рр.н.

І місце – Богдан Андрєєв

ІІ місце – Івана Журбенко

ІІІ місце – Дмитра Войцешука

 

Серед дівчат 2008-2009рр.н.

І місце – Марія Ступак

ІІ місце – Каріна Юзефович

ІІІ місце – Вероніка Нагаївська

 

Серед юнаків та дівчат 2004-2005рр.н.

І місце – Ростислав Гануш

ІІ місце – Дарина Лук’янець

ІІІ місце – Андрій Коточігов

 

Переможці та призери турніру отримали кубки, медалі та дипломи від організатора заходу.

Вітаємо переможців і призерів змагань та зичимо нових звитяг і досягнень.

На завершення хотілося відмітити, що для Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» найважливішим осередком та пріоритетним завданням в системі фізичного виховання населення та розвитку масового спорту в Київській області є робота з дітьми шкільного віку та учнівською молоддю. Організація активного дозвілля жителів Київщини ведеться на високому рівні, про що свідчать  позитивний настрій та радісні посмішки учасників заходу.


Друк   E-mail

Інші новини