Турнір м. Біла Церква з баскетболу 3х3 серед чоловічих команд віком до 18 років та понад 18 років, у рамках програми Літнього спортивного фестивалю, з нагоди Міжнародного Олімпійського дня

З метою відзначення Міжнародного Олімпійського дня, виховання молодого покоління за допомогою олімпійських ідеалів та принципів, привернення уваги громадян до проблем формування та підтримки здорового способу життя, 13 червня 2021 року в Білій Церкві, на баскетбольному майданчику та в спортивній залі І Білоцерківської гімназії відбувся турнір з баскетболу 3х3 серед чоловічих команд віком до 18 років та понад 18 років у рамках програми Літнього спортивного фестивалю з нагоди Міжнародного Олімпійського дня.

Організаторами заходу виступили управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і Громадська організація Білоцерківська Федерація Баскетболу.

В турнірі взяли участь 16 команд з Білоцерківської міської територіальної громади та гостей, з міст Обухів та Фастів (6 команд спортсменів віком до 18 років, 10 команд гравців віком понад 18 років).

У чесній, напруженій боротьбі визначились переможці та призери турніру м. Біла Церква з баскетболу 3х3 серед юнаків та чоловіків у рамках програми Літнього спортивного фестивалю, з нагоди Міжнародного Олімпійського дня:

ІІІ місце – «Легіон»

Призери та переможці турніру були нагороджені грамотами та  медалями від Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Вітаємо команди переможців та призерів з вдалим виступом, всім спортсменам бажаємо наступних звитяг.

Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» працює для задоволення потреб в активному дозвіллі мешканців громади; бере активну участь у реалізації Всеукраїнських, регіональних та територіальних  програм з питань оздоровлення населення засобами фізичної культури і спорту в Білоцерківській міській територіальної громаді; залучає широкі верстви населення до участі у змаганнях з нетрадиційних видів спорту та фізкультурно-масових заходах.

Ласкаво запрошуємо всіх бажаючих брати участь в наступних турнірах та змаганнях.