Турнір м. Біла Церква з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат з нагоди Дня захисту

Турнір м. Біла Церква з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат з нагоди Дня захисту

1 червня 2019 року у Білій Церкві на баскетбольному майданчику ЗОШ І-ІІІст. №7 ( б-р Олександрійській, 40) відбувся Турнір м. Біла Церква з баскетболу 3х3 з нагоди Дня захисту дітей серед юнаків та дівчат.

Організаторами заходу виступили Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного  здоров’я   населення «Спорт для всіх» і Громадська організація Білоцерківська Федерація Баскетболу.

На урочистому відкритті турніру учасників змагань з Міжнародним днем захисту дітей привітав директор  Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного  здоров’я   населення «Спорт для всіх» Костянтин Павлюк. Він побажав спортсменам удачі на змаганнях та із задоволенням і користю провести літні канікули.

В турнірі взяли участь 20 команд: 16 команд юнаків у двох вікових категоріях: 2003 та 2006 років народження і 4 команди дівчат 2002 року народження.

На церемонії нагородження переможців та призерів змагань на учасників турніру та глядачів чекав сюрприз. Привітати спортсменів та їхніх тренерів завітав майстер спорту України, гравець збірної команди України,  легкий форвард команди суперліги «Київ-Баскет», багаторазовий призер чемпіонатів України, віце-чемпіон України сезону 2018-2019рр.., неодноразовий учасник чемпіонатів Європи –  корінній білоцерківець Павло Крутоус. Переможці та призери турніру отримали з рук «метра» баскетболу Білої Церкви грамоти та медалі.  Павло побажав спортсменам набути майстерності, терпіння, успіхів та звитяг на шляху до великого спорту, подякував організаторам  за запрошення на змагання та зауважив, що дуже радий бачити на Білоцерківському турнірі таку велику кількість юних баскетболістів і приємно здивований появою у Білій Церкві жіночого баскетболу.

Команди переможці та призери Турніру міста Біла Церква з баскетболу 3х3 з нагоди Дня захисту дітей:

Серед юнаків 2003 року народження
І місце –  «Школа 18»
ІІ місце –  «ДЮСОК-15»
ІІІ місце –  «Бізони»         Серед юнаків 2006 року народження
І місце –  «Пірати»
ІІ місце –   «Перемога»
ІІІ місце –  «Вогняний м'яч»

 

Серед дівчат – 2002 року народження
І місце –  «Марінес»
ІІ місце –   «Принцеси»
ІІІ місце –   «Барбі»

 

Вітаємо команди переможців та призерів з вдалим виступом, всім спортсменам бажаємо наступних звитяг. А Білоцерківський баскетбол нехай розвивається  та процвітає.

 


Друк   E-mail

Інші новини