Турнір міста Біла Церква з футбольних ударів «Lady – Bombardier»

Турнір міста Біла Церква з футбольних ударів «Lady – Bombardier»

18 жовтня цього року у Білій Церкві на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбувся І турнір міста Біла Церква з футбольних ударів «Lady – Bombardier» серед дівчат.

Організували змагання Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», викладачі кафедри фізичного виховання БЗШ№4. Головний суддя змагань Олег Зіглін.

У попередньому турі турніру «Lady – Bombardier» взяли участь 40 юних любительок футболу 2009-2008рр.н., до фіналу вийшли 30 дівчат, які склали три команди по 10 гравчинь у кожній. Юні бомбардирки змагались в командній та в особистій першості.

Змагання з футбольних ударів проводились з виконання трьох серій «Каре» – чотири удари з різних позицій:

  • удар з дриблінгом (обводячи 3 фішки);
  • удар з правого флангу;
  • удар з лівого флангу;
  • прямий удар.

Дівчата показали результативність –  88 влучних ударів з 150 можливих.

Всі команди було нагороджено м’ячами та дипломами. Золоту медаль турніру та звання «Lady – Bombardier» 2019 одержала Лавренчук Вероніка, срібну медаль та звання І віце «Lady – Bombardier» 2019 виборола Янчук Вікторія, бронзову медаль  та звання ІІ віце «Lady – Bombardier» отримала Павленко Вероніка.

Змагання привернули велику кількість вболівальників та глядачів. Маємо надію, що після завершення змагань дівчата звернуть увагу на цікавий вид спорту – футбол та у нашому спортивному місці з’явиться жіноча футбольна першість.

Вітаємо переможців та призерів з вдалим виступом на змаганнях та бажаємо наступних звитяг!

Ласкаво запрошуємо всіх бажаючих брати участь в наступних турнірах та змаганнях, слідкуйте за спортивно-масовими заходами КЗ БМР «БМЦФЗН «Спорт для всіх».


Друк   E-mail

Інші новини