Турнір міста Біла Церква з міні-футболу з нагоди Новорічних свят

05 грудня цього року відбувся турнір міста Біла Церква з міні-футболу з нагоди Новорічних свят, який організували управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради та Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 Турнір зібрав 4 команд футболістів-аматорів: ФК «Бороз», «Зеніт», ФК «Фаворит», «Каменяр».

Гравці команд - представники Білої Церкви та Білоцерківського району.  Загалом змагання пройшли з жартами, в дружній та теплій атмосфері, не зважаючи на холодну зимову погоду. Всі команди намагалися якнайкраще продемонструвати свої здібності та здобути перемогу в турнірі. За підсумками турніру беззаперечним переможцем, продемонструвавши гарну командну та індивідуальну гру, стала команда ФК «Фаворит» (склад команди: Крамаренко К.,

Терновий Р., Кондратьєв Д., Гажала В., Ільницький В.) Друге місце посіла команда ФК «Бороз». Третє місце в напруженій боротьбі виборола команда «Каменяр».

На церемонії нагородження учасників турніру привітав директор КЗ БМР «БМЦФЗН «Спорт для всіх» Костянтин Павлюк та вручив переможцям і призерам  турніру кубки, медалі й дипломи.

Вітаємо переможців та призерів, бажаємо наступних звитяг!

Запрошуємо взяти участь у  наступних заходах КЗ БМР «БМЦФЗН «Спорт для всіх».


Друк   E-mail

Інші новини