«Tweed Run»

«Tweed Run»

20 жовтня 2019 року працівники Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» надали Білоцерківській громадській організації «ДРАЙВ» технічну допомогу в організації та проведенні Традиційного заходу «Tweed Run» – ретро-заїзду на велосипедах в  костюмах 1920-1930 років з використанням в одязі тканини ТВІД (Британія).

Учасники одяглися на манер англійських леді та джентльменів 20-30-х років минулого століття і каталися на ретро-велосипедах. Відкриття дійства відбулось на Торговій площі біля БРУМу, а далі  проїхалися вулицями міста.

В рамках заїзду були обрані найстильніші велосипедисти. Зокрема, перемогу в номінації «Найкращий жіночий образ» за результатами голосування отримала Ольга Костюк. Перемога у номінації «Найкращий чоловічий образ» дісталася Дмитру Хоменку. Перемога в номінації «Найкращий капелюшок» дісталася Ользі Солопенко, а у номінації «Найкраща борода» переміг Сергій Кондесюк.   Переможницею у номінації «Найкращій кошик» стала Сніжана Клімчук. Усі переможці отримали подарункові сертифікати від організаторів.


Друк   E-mail

Інші новини