Участь у проведенні XVІ Міжнародного Білоцерківського марафону

Участь у проведенні XVІ Міжнародного Білоцерківського марафону

6 жовтня 2019 року працівники Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» взяли участь у проведенні XVІ Міжнародного Білоцерківського марафону.

Змагання відбувались на таких дистанціях: марафон (42 км 195 м), півмарафон (21,0975 км) та 5 верст (5,274 км). Діти мали можливість пробігти: 2 версти (2,2 км) для учасників 10 - 17 років; 1/3 версти (0,3 км) для учасників 7 - 9 років та 10 сажень (21,34 метра) для найменших учасників 1-6 років.

Працівники КЗ БМР «БМЦФЗН «Спорт для всіх» забезпечували проведення змагань серед  самих юних учасників на дистанції 10 сажень.

Забіги серед  наймолодших спортсменів пройшли видовищно та емоційно. Загалом зібралось 104 учасників віком 1-6 років. Всі учасники отримали гарний настрій та призи від спонсорів марафону.     

Вітаємо переможців та призерів Білоцерківського марафону 2019 бажаємо нових спортивних звершень та здобутків!

Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»: працює для  мешканців Білої Церкви, для задоволення потреб в активному дозвіллі; проводить змагання  з громадянами різного віку. Слідкуйте за спортивними масовими заходами на сайті КЗ БМР «БМЦФЗН «Спорт для всіх», ласкаво запрошуємо всіх бажаючих брати участь в наступних турнірах та змаганнях.


Друк   E-mail

Інші новини