Зарядка екстракласу – беремо на замітку! Фізичні вправи, які обрали VIP-персони і відомі люді

Зарядка екстракласу – беремо на замітку! Фізичні вправи, які обрали VIP-персони і відомі люді

Просто і ефективно: одна вправа, яке допомагає Кейт Міддлтон залишатися в бездоганній формі

Улюблена фізична  вправа герцогині Кембриджської – найстаріша-добра планка. Як результат – сталевий прес, стрункі ноги і осина талія.

«Їй подобається напружувати всі м'язи живота. Існує три різновиди планки: основна, бічна і вертикальна. У всіх трьох Кейт може стояти на протязі 45 секунд, і робити не менше десяти підходів », – розповіли джерела з королівського палацу.

Виконуються ці вправи дуже просто. При класичної планці тіло приймає таке ж положення, як і для віджимань. Корпус залишається прямим, а опора здійснюється на прямі руки і пальці ніг. Залишатися в цьому положенні потрібно якомога довше. Таким чином зміцнюються м'язи спини, плечей і преса.

Для виконання бічної планки ляжте на бік і випрямити руку так, щоб піднятися над підлогою, спираючись тільки на неї і на стопи. Ноги тримайте разом і стежте, щоб корпус залишався максимально прямим.

Вертикальна планка виконується простіше. Необхідно тільки –  лягти на живіт і злегка підняти грудну клітку. Вуаля – м'язи преса тренуються самі!

 Три улюблених вправи Дженніфер Лопес, які допомогли їй створити фігуру мрії

Улюблені вправи зірки, які вона робить на протязі багатьох років і не планує від них відмовлятися. Кожне з них дозволяє досягти швидкого і помітного ефекту, а саме зміцнити прес, підтягнути сідниці і окреслити руки.