Активні парки. Садочки

З 28 вересня по 05 жовтня 2021 року в м. Біла Церква, в комунальних закладах дошкільної освіти Білоцерківської міської територіальної громади, були проведені ігротеки та руханки, з метою: запровадження програми «Здорова Україна», проекту «Активні парки – локації здорової України», популяризації здорового способу життя, розвитку спорту та фізичної культури в громаді. Заходи провели за сприяння:

Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». В заходах брали участь середні та старші групи дитячих садочків. Дошкільнята пізнали багато цікавого з світу спорту та фізичної культури, відкрили для себе відчуття єдності групи в командній боротьбі. Діти із задоволенням брали участь в іграх, виконували фізичні вправи та отримали багато позитивних емоцій. Кожна група – переможниця командних змагань отримала приз. Проводила ігротеки та руханки координатор соціального проекту «Активні парки – локації здорової України», начальник відділу з фізкультурно-масової роботи КЗ БМР «БМЦФЗН «Спорт для всіх» Ільїна Лариса Михайлівна.

Світлини з ігротек та руханок у дитячих садочках можна побачити за посиланням https://www.facebook.com/groups/activepark


Друк   E-mail

Інші новини