Спортивно-мистецький фестиваль «Спорт для всіх гармонія життя»

Спортивно-мистецький фестиваль «Спорт для всіх гармонія життя»

29 жовтня 2021 року, управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організували та провели Спортивно-мистецький фестиваль «Спорт для всіх – гармонія життя».

В рамках фестивалю відбулись турніри з метання фризбі на влучність. У першій половині дня змагались дівчата віком 10-13 років на території парку Прибережний біля локації проекту «Активні парки – локації програми Здорова Україна». У змаганнях серед дівчат брали участь мешканки Білоцерківської міської територіальної громади та гості з Жашківської міської об’єднаної територіальної громади. Переможницею турніру з метання фризбі на влучність серед дівчат стала

Рожковська Альона (м. Біла Церква), друге місце виборола Липова Дар’я (м. Біла Церква), трете місце посіла Липова Марія (м. Біла Церква).

Після обіду Спортивно-мистецький фестиваль переїхав у с. Шкарівка, де змагались дорослі любителі туризму та активного відпочинку Білоцерківської міської територіальної громади.

У турнірі з метання фризбі на влучність серед любителів активного способу життя переможцем став Ковальчук Сергій (с. Шкарівка), друге місце виборола Бондаренко Анна (м. Біла Церква), трете місце посів Руденко Віктор (с. Шкарівка).

Звичайно, не всі учасники  змогли стати переможцями, але гарний настрій та задоволення кожен з учасників Спортивно-мистецького фестивалю «Спорт для всіх – гармонія життя» отримав.

Переможці та призери фестивалю одержали кубки, дипломи, медалі від Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Після закінчення заходу організатори запросили всіх учасників та гостей фестивалю поласувати барбекю на лоні Шкарівської природи.

Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»: працює для задоволення потреб в активному дозвіллі мешканців Білої Церкви; проводить змагання  з громадянами різного віку. Слідкуйте за спортивно-масовими заходами на сайті КЗ БМР «БМЦФЗН «Спорт для всіх».Ласкаво запрошуємо всіх бажаючих брати участь в наступних турнірах, фестивалях та змаганнях.


Друк   E-mail

Інші новини