"Спорт для всіх" у кожному дворі

"Спорт для всіх" у кожному дворі

Залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою і спортом, пропаганда здорового способу життя – це шлях до збереження і зміцнення фізичного здоров’я підростаючого покоління та благополуччя держави.

Все це можна вкласти в 3 словосполучення: «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

На жаль, існує проблема зменшення рухової активності школярів під час літніх канікул – все більше дітей надають перевагу телевізору,  комп’ютеру чи смартфону  у проведенні вільного часу. Зацікавленню дітей  активним відпочинком – рухливими іграми, фізичними вправами, спортивними змаганнями на свіжому повітрі – може сприяти правильна організація активного дозвілля за місцем проживання на прибудинкових спортивних майданчиках.

З квітня місяця в м. Біла Церква проводитися міський турнір з міні-футболу серед дворових команд.

І етап турніру був проведений 21 квітня 2019 року на спортивному майданчику по вул. Леваневського, буд. 18.

ІІ етап  -  26 травня 2019 року на спортивному майданчику по вул. Гайова, буд. 4.

У першому етапі зустрілись чотири дворові команди з масиву Леваневського. У другому -  дев’ять команд у двох вікових категоріях з масиву Петра Лебединцева (Піонерська). Дві команди зібрав  фахівець із спортивно-масової роботи Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сербин Олександр Анатолійович. Команди посіли призові місця: І (команда «Аrsenal friends –  «Спорт для всіх», капітан Тимур Ферт) та ІІІ (команда «Іnter – «Спорт для всіх», капітан Леонід Гранчак).

Метою турніру, який буде проходити в декілька етапів: чемпіонати будинків, дворів, мікрорайонів, міський фінальний турнір (серпень місяць), є залучення дітей та учнівської молоді до здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом, визначення перспективних юних футболістів та подальша їх підтримка.

Для участі в турнірі необхідно відвідати заняття з футболу. Заняття з футболу будуть проводити кваліфіковані фахівці з фізичної культури та тренери зі спорту в м. Біла Церква на спортивних майданчиках за місцем проживання:

  • вул. Гайова, зі сторони буд. 4 – понеділок, середа, з 10:00 до 12:00;
  • б-р Олександрійський, зі сторони буд. 75 – понеділок, середа, п’ятниця, з 15:00 до 18:00;
  • вул. Турчанінова, зі сторони буд. 1 – вівторок, четвер, з 10:00 до 12:00;
  • стадіон по вул. Лесі Українки, зі сторони буд. 41 – понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, з 17:00 до 19:00.

Для любителів пляжного волейболу заняття будуть проводитись на Центральному пляжі м. Біла Церква – понеділок, середа, п'ятниця, з 9:00 до 11:00.

 Виходимо на спортивні майданчики, займаємося і змагаємося!  «Спорт для всіх»  - у кожному дворі! Адже спорт – це здорово і корисно, цікаво і весело!


Друк   E-mail

Інші новини