Участь у Всеукраїнському фестивалі «Здорова молодь - здорова нація»

Участь у Всеукраїнському фестивалі «Здорова молодь - здорова нація»

Білоцерківці  взяли участь у фіналі Всеукраїнського фестивалю «Здорова молодь - здорова нація», що відбувся наприкінці травня 2019 року на базі Центру Олімпійських видів спорту «Прибережний» у Лазурному Херсонської області.

Щорічно фестиваль «Здорова молодь - здорова нація» об’єднує активну молодь віком до 34 років зі всієї України. Фестиваль проводить Всеукраїнський центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Специфіка фестивалю в тому, що змагання тут не схожі на традиційні спортивні. Цього року учасники грали в рухливі ігри та бампербол, брали участь у квестах, влаштовували перегони на тачках та займались спортивним орієнтуванням.

Учасниками фінальної частини фестивалю стали переможці обласних етапів змагань. 

В Лазурний приїхали команди з 17 областей України. Від Київської області у фестивалі взяли участь спортсмени – найактивніша спортивна родина Білої Церкви – подружжя Генадій і Тетяна Карпові  та представник команди  - директор Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Костянтин Павлюк.

Боротьба за  перемогу була непередбачуваною. За результатами  перших видів програми спортсмени з Білої Церкви були на третій позиції, але після участі в незнайомій для нашої команди грі бампербол  вони поступилися своїми позиціями. У фіналі  команда білоцерківців  -  представників Київської області -  увійшла до вісімки найкращих команд.

Побажаємо подружжю Карпових успіхів у подальших спортивних звершеннях.

P.S.Прослухати інтерв’ю Карпова Генадія можна за посиланням:

КАНАЛ "ВТВ плюс" - Новини Херсона 31 мая в 20:59

 


Друк   E-mail

Інші новини