Час обирати здоров'я

Час обирати здоров'я

Карантин звів щоденну активність більшості білоцерківців до мінімуму. Якщо раніше доводилося бодай підніматися  сходами, йти на роботу, в дитячий садочок чи школу, то зараз багато хто перевів офісну роботу в дистанційний режим, а значить - додому.

Багато любителів фізичної активності мали пробіжки вулицями, набережною річки або заняття на вуличних майданчиках, але в умовах карантину вихід на вулицю обмежено й  не рекомендовано. Пам’ятайте, що кожен вихід на вулицю –  це торкання всіляких поверхонь,  починаючи з  ручок дверей, кнопок у під’їзді тощо. Контамінованими вірусом можуть бути частини обладнання на спортивних та дитячих майданчиках, тому ними користуватися зараз заборонено!

Проте давати собі  фізичне навантаження  можна і треба  вдома: для цього не потрібно багато обладнання.

У вас у вітальні напевно знайдеться куточок для того, щоб зайнятися фізичними вправами. Нині чимало фітнес-додатків відкривають безкоштовні доступи до закритих акаунтів, щоб люди підтримували будь-де форму. На YouTube  ви можете знайти чимало роликів із вправами, кардіозаняттями, танцями, силовими заняттями, пілатесом, йогою – бери і роби (наприклад:  перша «ракетка» України Еліна Світоліна запропонувала комплекс фізичних вправ, які можна виконувати вдома під час карантину –  https://www.facebook.com/SvitolinaEli/videos/351076529129251/; тренування для жінок вдома: https://www.youtube.com/watch?v=-tQkwtQojtU,  https://www.youtube.com/watch?v=QAEOQuiyrXg; йога (початковий рівень) – https://www.youtube.com/watch?v=IMZXSDnHsT0; дихальні вправи для покращення імунітету – https://www.youtube.com/watch?v=2oXgrROodw8).

Якщо ви не хочете вставати з дивана або ліжка – можна зробити кілька вправ прямо там, не встаючи з місця.

Любіть себе  - бережіть здоров'я!


Друк   E-mail

Інші новини