Фотофестиваль «Білоцерківська міська територіальна громада спортивна»

Фотофестиваль «Білоцерківська міська територіальна громада спортивна»

Новорічні свята розпочались по спортивному. В спортивній залі Комунального закладу Білоцерківської міської ради ДЮСШ «Юність» відбулась церемонія нагородження переможців фотофестивалю «Білоцерківська міська територіальна громада спортивна».

Організатори фотофестивалю: управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Захід відбувся за сприянням громадської організації БЦ Драйву розміщенні фотоматеріалів та проведення голосування в соціальних мережах Facebook та Instagram.

В святково прикрашеній залі нагородження переможців та призерів фестивалю проводили:

начальник управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Олексій Копишинський, голова Київського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Ігор Малинський, заступник начальника управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Валентина Коросько, директор КЗ БМР ДЮСШ «Юність» Володимир Корнієнко, директор Комунального закладу «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» Костянтин Павлюк.

Фотофестиваль визначав особисті досягнення учасників у візуальному мистецтві. Учасники брали участь в фестивалі, в трьох вікових групах: серед осіб, віком: до 14 років, 14-65 років та понад 65 років.

Визначення фіналістів фотофестивалю відбувалось двома напрямами:

 • суддівська колегія
 • народне голосування – в соціальній мережі Facebook на сторінках громадської організації «БЦ Драйв Біла Церква» та координатора проекту «Активні парки – локації програми Здорова Україна» проводилось інтернет-голосування.

У рамках фотоконкурсу були розглянуті фотороботи на спортивну тематику у всіх фотографічних жанрах за номінаціями:

І – «фізична активність у спортивній залі»;

ІІ – «фізичний рух на відкритих спортивних теренах – від спортивного майданчика до олімпійської арени (відкриті спортивні споруди)»;

ІІІ – «здоровий спосіб життя і природний ландшафт».

В умовах карантину провести визначення та нагородження переможців, в традиційному форматі не представлялось можливим, тому суддівська колегія, яка працювала онлайн, обрала переможців заздалегідь напередодні церемонії нагородження.

Фотофестиваль визвав велику зацікавленість мешканців громади. За 10 днів онлайн фестивалю світлини переглянуло 7117 глядачів. 
Представлено для участі в фестивалі було 167 спортивних фотографій, які демонстрували 35 видів спорту, а саме: футбол, волейбол, баскетбол, легка атлетика, спортивна гімнастика, художня гімнастика, циркова акробатика, повітряна гімнастика на поясах, фітнес, аеробіка, теніс великий і теніс настільний, карате, тхеквондо, рукопашний бій, велоспорт на шосе й МТБ, і  BMX  (Бі Ем Ікс), спортивне орієнтування, спортивний туризм, спортивна рибалка, стрільба з гвинтівки і стрільба з лука, воркаут, тріатлон, марафонський біг, лижний спорт, плавання і стрибки у воду, спортивні походи. Вперше в громаді представлені корфбол і черлідінг. 

Суддівська колегія працювала відповідно до олімпійського принципу «грай чесно» використовуючи критерії оцінювання: 

 • повнота розкриття теми,
 • особистий погляд на світ та проблеми, пов'язані з темою конкурсу,
 • оригінальність творчого задуму,
 • змістовність,
 • креативність,
 • патріотизм,
 • яскравість

Відібрані для фіналу світлини оцінювались за п'ятибальною системою за критеріями:

 • повнота розкриття теми,
 • особистий погляд на світ та проблеми, пов'язані з темою конкурсу,
 • оригінальність творчого задуму,
 • змістовність,
 • креативність,
 • патріотизм,
 • яскравість.

 

Переможці фотофестивалю «Білоцерківська міська територіальна громада спортивна»:

У номінації «приз глядацьких симпатій», у рубриці «фізична активність у спортивній залі» зі світлиною «Хто вправно б’є по м’ячу, тому все по плечу»

Ковальчук Сергій

У номінації «приз глядацьких симпатій» у рубриці «фізичний рух на відкритих спортивних теренах – від спортивного майданчика до олімпійської арени (відкриті спортивні споруди)»

Ростовський Максим

У номінації «приз глядацьких симпатій» у рубриці «здоровий спосіб життя і природний ландшафт»

Шубіна Ангеліна.

У номінації «фізична активність у спортивній залі»:

 серед осіб віком до 14 років: зі світлиною «Грація», Дугіна Вероніка; «Точно вціль» Нагаївська Вероніка;

серед осіб віком від 14 – 65  років: зі світлиною «Спортивні та красиві» Пишна Ангеліна, зі світлиною «Розшукуються лицарі» Качанова Тетяна;

серед осіб віком понад 60 років зі світлиною«Гімнастика» Царенко Володимир.

У номінації «фізичний рух на відкритих спортивних теренах – від спортивного майданчика до олімпійської арени (відкриті спортивні споруди)» серед осіб віком до 14 років: зі світлиною «Гарячій фініш» Шубіна Ангеліна; серед осіб віком від 14 - 65 років зі світлиною «Черлідери на висоті» Завируха Віктор.

У номінації «здоровий спосіб життя і природний ландшафт»:

 серед осіб віком до 14 років зі світлиною «кожен день по розпорядку робимо зарядку» Богданець Марк;

серед осіб віком від 14 - 60 років зі світлиною «Важкі кілометри» Бірюков Олександр.

 

Переможці фотофестивалю отримали кубки, медалі, дипломи та цінні подарунки.

Вітаємо  переможців Фотофестивалю «Білоцерківська міська територіальна громада спортивна», учасникам зичимо наступних звитяг та бажаємо веселих прийдешніх свят.

 

 


Друк   E-mail

Інші новини