Конкурс малюнків «Зимовий спорт в м. Біла Церква»

Конкурс малюнків «Зимовий спорт в м. Біла Церква»

23 грудня на льодовій арені КЗ БМР «Льодовий стадіон» відбулася традиційна церемонія нагородження переможців конкурсу малюнків «Зимовий спорт в м. Біла Церква» з нагоди свята Святого Миколая Чудотворця.

Найкращі юні художники мали змогу позмагатися у художньому мистецтві завдяки організаторам конкурсу: управління з питань молоді та спорту, управління освіти і науки та комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

У  рамках конкурсу були представлені малюнки на тему «Зимовий спорт в м. Біла Церква» у різних стилях та техніці виконання.

У конкурсі взяло участь близько 200 учнів 1-4 класів Білоцерківських загальноосвітніх шкіл, вихованців ДЮСШ, клубів за місцем проживання, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, інших позашкільних установ м. Білої Церкви віком 6-10 років.

Церемонія нагородження найкращих юних художників міста зібрала повну трибуну льодової арени прихильників мистецтва та спорту.

Із привітальним словом до присутніх звернувся міський голова Геннадій Дикий: «Я щиро радий, що у нашому місті є така велика кількість дітей, які об’єднавши два свої улюблені заняття – спорт та малюнок – і вклавши душу створили такі шедеври, які ми можемо спостерігати сьогодні. Щиро бажаю вам у подальшому натхнення і наснаги до творчості та спорту. Нехай цього року на новорічні свята кожен із вас отримає омріяний подарунок. Зі святом!»

Також привітати усіх дітлахів зі святом завітав Святий Миколай, який подарував переможцям конкурсу та лотереї солодкі подарунки. Творчими виступами присутніх вітали юні фігуристи вихованці КЗ БМР ДЮСШ «Зміна».

Нагородження під прикрашеною ялинкою проводили: депутат Білоцерківської міської ради Андрій Король, начальник управління освіти і науки Юрій Петрик, начальник управління з питань молоді та спорту Інна Паливода, директор Комунального закладу «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» Костянтин Павлюк.

Фіналісти Конкурсу малюнку «Зимовий спорт в м. Біла Церква» з нагоди свята Святого Миколая Чудотворця були нагороджені дипломами та медалями, а переможці отримали ще кубки.

Переможцями конкурсу малюнку «Зимовий спорт в м. Біла Церква» з нагоди свята Святого Миколая Чудотворця стали:

І місце – учень Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16 імені М.О. Кириленка Марк Коробко (робота «Веселі фігуристи»);

ІІ місце – вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» КЗ БЦМР «Клуб за місцем проживання «Прометей» Вероніка Ольшевська (робота «Зимові розваги»);

ІІІ місце – учениця БЗШ І-ІІІ ступенів №5 Софія Ланковська (робота «Фігурне катання»).

У заході взяли участь: заступник міського голови Катерина Литвиненко, директор Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон» В’ячеслав Веред, рідні та друзі учасників конкурсу, журналісти місцевих ЗМІ.


Друк   E-mail

Інші новини