Масниця прийшла – весну привела!

Масниця прийшла – весну привела!

Незабутнє святкове дійство відбулося 01 березня 2020 року  у м. Біла Церква на території міського Парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка. Мешканці та гості міста відзначали свято Масниці – проводжали зиму та зустрічали весну.

За календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради та  Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на 2020 рік з метою популяризації здорового способу життя і залучення різновікових груп людей до систематичних занять спортом та рухової активності в місцях масового відпочинку під час проведення народних дійств та обрядів провели Масові спортивні змагання з нагоди проводів зими в рамках загальноміської програми святкування Масниці.

Відкривався захід виступом Олександра Білоконя – чемпіона світу та Європи з паурліфтінгу 2016, 2017, 2018 років, бронзового призера Кубку України та Чемпіонату України з Богатирського багатоборства 2018, 2019 років. Атлет входить у десятку найкращих в Україні професійних спортсменів у ваговій категорії 95 кілограмів та в книгу «Національний Реєстр Рекордів України» – володар офіційно зареєстрованого рекорду України – зрушив з місця і протягнув три багатотонні вантажівки, вага яких в цілому склала близько 17 тон. Олександр продемонстрував три вправи, які зазвичай входять до програми змагань з богатирського багатоборства. Стронгмен, під лікування глядачів,  граючись піднімав снаряди: «богатирську колоду», яка важила 120 кілограмів,  «багатирську гантель» вагою 80 кілограм та 110 кілограмову кегу.

Програма змагань була насичена розважальними конкурсами для дітей, веселими розвагами для дорослих, змаганнями з перетягування канату для студентської молоді. Усі учасники заходу, «і старі, й малі, та у розквіті літ» отримали неймовірні відчуття, чудові емоції і враження. А глядачі отримали задоволення від видовищних змагань. 

Всі учасники конкурсів та змагань отримали солодкий приз від організаторів заходу та мецената Торгової марки «Маршалок».

У змаганнях з перетягування канату взяла участь студентська молодь з вищих навчальних закладів міста. В фіналі зустрілись студенти закладів: Білоцерківський Національний аграрний університет (ректор Анатолій Даниленко), Білоцерківський коледж сервісу та дизайну (директор Алла Степура), Державний Вищий Навчальний Заклад «Білоцерківський Механіко-Енергетичний Технікум» (Директор Микола Білан), Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський медичний коледж», (Директор Володимир Фуголь).

За результатами наполегливої командної боротьби визначились переможці та призери змагань.

Серед хлопців:

I місце виграв Державний Вищий Навчальний Заклад «Білоцерківський Механіко-Енергетичний Технікум».

II місце виборов Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський медичний коледж».

III місце посів Білоцерківський коледж сервісу та дизайну.

Серед дівчат:

I місце виграв Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський медичний коледж».

II місце виборов Білоцерківський коледж сервісу та дизайну.

Нагородження переможців та призерів змагань провели начальник управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Паливода Інна Павлівна та представник торгової марки «Маршалок» підприємець Владислав Маршалок.

Команди були нагороджені кубками та дипломами  Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також отримали подарунок від мецената – торгової марки «Маршалок» (власник Вадим Маршалок). Команди переможців та призерів отримали по великій коробці з тістечками.

Вітаємо нашу молодь міста з святом і добрим стартом в новому сезоні активного дозвілля і зичимо їм нових звитяг та досягнень.

На завершення хотілося відмітити, що висока роль в масовому спорті з дітками шкільного віку та студентською молоддю нашого міста в системі фізичного виховання населення є найважливішим осередком та пріоритетним завданням Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а організація активного дозвілля ведеться на високому рівні, про що свідчать результати змагань та позитивні відгуки учасників заходу.

 


Друк   E-mail

Інші новини