Турнір Київської області з волейболу пляжного з нагоди свята проводи зими

Турнір Київської області з волейболу пляжного з нагоди свята проводи зими

27-28 лютого 2021 року в місті Біла Церква відбувся турнір Київської області з волейболу пляжного з нагоди свята проводи зими.

Організував турнір Київський обласний центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх». За дорученням обласного центра «Спорт для всіх» координацію фестивалю здійснював Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Турнір тривав два дні у двох вікових групах. 27 лютого змагались дівчата 2010 року народження і молодші. 28 лютого ігри  проводились серед юних спортсменок пляжниць 2009 року народження. Для багатьох дівчат ці змагання були першими у «волейбольній кар’єрі», але ігри були запальні. Юні волейболістки відчайдушно боролись за очки, проводили хитромудрі комбінації, намагаючись вразити команди суперниць.

Переможниці та призерки турніру Київської області з волейболу пляжного з нагоди свята проводи зими

 

Серед дівчат 2010 року народження і молодших

І місце – Желткевич Марія / Липова Марія

ІІ місце – Крицька Кіра / Липова Дар'я

ІІІ місце – Панаєва Каріна / Ковальчук Марія

 

Серед дівчат 2009 року народження

І місце – Снігур Мілана / Смірнова Анна

ІІ місце – Ліпницька Аліна / Рашковська Альона

ІІІ місце – Баніт Катерина / Клочкова Христина

 

Привітав учасників від організаторів заходу та вручив кубки, медалі та дипломи переможцям та призерам турніру головний суддя змагань, голова комісії з волейболу пляжного федерації волейболу Київської області Костянтин Нестеренко.

Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо учасникам  турніру наступних звитяг.

Мережа центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» працює для задоволення потреб в активному дозвіллі громадян, проводить змагання  зі спортсменами любителями різного віку. Слідкуйте за спортивно-масовими заходами на сайті КЗ БМР «БМЦФЗН «Спорт для всіх». Ласкаво запрошуємо всіх бажаючих брати участь в наступних турнірах та змаганнях.


Друк   E-mail

Інші новини