Відкрита першість м. Біла Церква з ловлі риби  – «Flagman Feeder Fest - 2019»

Відкрита першість м. Біла Церква з ловлі риби – «Flagman Feeder Fest - 2019»

6 жовтня 2019 року у Білій Церкві на середньому Білоцерківському водосховищі, в районі Піщаного масиву відбулась відкрита першість м. Біла Церква з ловлі риби  – «Flagman Feeder Fest - 2019».

Організатори фестивалю - управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх», Білоцерківська районна громадська організація «Мисливці та рибалки», за підтримки торгової марки Flagman.

Для участі у фестивалі зібрались 35 любителів риболовлі з Білої Церкви, Білоцерківського району, та Київської області, щоб позмагатись з ловлі риби з берега та помірятися величиною улову. Звичайно, не всі учасники фестивалю змогли стати переможцями, але гарний настрій та подарунки кожен з рибалок отримав. Позитивні емоції та гарний настрій учасників та глядачів свідчив про неабияку зацікавленість у проведенні фестивалю у подальшому.

Переможці та призери фестивалю отримали кубки, медалі, дипломи та цінні подарунки, які люб'язно надала торгова марка Flagman.

Грамоти та призи переможцям вручили директор Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» Костянтин Павлюк, представник торгової марки Flagman Леонід Бондаренко, представник БЦРГО «Мисливці та рибалки» Олександр Володькин.

Після закінчення заходу організатори  пригостили всіх учасників та гостей фестивалю смачною рибною юшкою.

Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»: працює для  мешканців Білої Церкви, для задоволення потреб в активному дозвіллі; проводить змагання  з громадянами різного віку. Слідкуйте за спортивними масовими заходами на сайті КЗ БМР «БМЦФЗН «Спорт для всіх», ласкаво запрошуємо всіх бажаючих брати участь в наступних турнірах та змаганнях.

 


Друк   E-mail

Інші новини