Відкритий фестиваль з ловлі риби спінінгом «Flagman Spinning Fest 2019»

Відкритий фестиваль з ловлі риби спінінгом «Flagman Spinning Fest 2019»

27.10.2019р. в м. Біла  Церква на середньому Білоцерківському водосховищі, район Піщаного масиву Відкритий фестиваль з ловлі риби спінінгом «Flagman Spinning Fest 2019».

 Фестиваль «Flagman Spinning Fest 2019» був організований з метою розвитку рибальства, як здорового способу відпочинку на природі, підвищення спортивної майстерності рибалок, удосконалення техніки володіння спінінговою снастю та пропаганди здорового способу життя.

Організатори фестивалю управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх», Білоцерківська районна громадська організація «Мисливці та рибалки», Громадська організація рибальський клуб  «FLAGMAN».

Участь у фестивалі взяли 37 любителів риболовлі з Білої Церкви та Білоцерківського району.  Учасники змагатись з ловлі риби спінінгом з берега у два тури. Тривалість першого туру – 2  години 30 хв, тривалість другого туру  –  2 год 00 хв.

По завершенню змагань переможці та призери отримали кубки, медалі, дипломи відповідних ступенів та цінні подарунки від  торгової компанії Flagman.

Переможці та призери Відкритого фестивалю з ловлі риби спінінгом «Flagman Spinning Fest 2019»:

І місце  – Левенчук Дмитро
        ІІ місце  –  Орлик Валентин

III місце  –  Олексієнко Дмитро

Окремий приз «Big Fish» за надвелику пійману рибу (щука довжиною 57см) отримав Пророк Эвген.

 

Вітаємо переможців та призерів з вдалим виступом, бажаємо наступних звитяг. 

Дякуємо: всім рибалкам, хто брав участь у серії змагань «Flagman Fest 2019»; Білоцерківській районній громадській організації «Мисливці та рибалки», Громадській організації рибальський клуб  «FLAGMAN» за активну участь у підготовці та проведення рибальських заходів; компанії Флагман за  спонсорську підтримку; Рятувально-водолазній станції в м. Біла Церква Київської обласної комунальної рятувально-водолазної служби «Київська обласна служба порятунку» за забезпечення безпеки під час проведення змагань та здійснення контролю за дотриманням правил рибальства.

Чекаємо на рибалок у 2020 році!

Любителів спорту запрошуємо, взяти участь у  наступних заходах КЗ БМР «БМЦФЗН «Спорт для всіх».


Друк   E-mail

Інші новини