Змагання «Моя фізична форма»

27 жовтня 2020 року в місті Біла Церква відбулись змагання «Моя фізична форма».

Захід організували:  управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх».

Для участі у змагання «Моя фізична форма» зібрались команди любителів велосипедного спорту  Білої Церкви, щоб позмагатись в спеціальній і загальній фізичній підготовці та показати фізичні якості. Основною в змагальній програмі була вправа на велосипедному станку. Учасники намагались за задану одиницю часу вийти на максимальну частоту підвалювання.

Звичайно, не всі учасники  змогли стати переможцями, але гарний настрій та призи кожен зі спортсменів отримав.

Переможцем змагань «Моя фізична форма» стала команда «Orange» Склад команди:

Джима Костянтин
Офіцеров Борис
Чалий Єгор
Рацюк Соломія
Гануш Ростислав
Багрій Єлизавета
Яценко Максим

Друге місце виборола команда «Green».  Трете місце посіла команда «Red».

Яценко Максим став рекордсменом змагань – 50 обертів на велосипедному станку за хвилину.

Переможці та призери змагань одержали кубки, медалі, дипломи,  всі учасники отримали призи. Нагороди переможцям вручив директор  Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» Костянтин Павлюк.

Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»: працює для задоволення потреб в активному дозвіллі мешканців Білої Церкви; проводить змагання  з громадянами різного віку. Слідкуйте за спортивно-масовими заходами на сайті КЗ БМР «БМЦФЗН «Спорт для всіх». Ласкаво запрошуємо всіх бажаючих брати участь в наступних турнірах та змаганнях.

 


Друк   E-mail

Інші новини