Фестиваль малюнка «Зимовий спорт в м. Біла Церква» до Дня Святого Миколая

18 грудня в управлінні молоді та спорту Білоцерківської міської ради відбулась церемонія нагородження переможців фестивалю малюнків «Зимовий спорт в м. Біла Церква» до Дня Святого Миколая.

Найкращі юні художники мали змогу позмагатися у художньому мистецтві завдяки організаторам фестивалю: Київське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для  всіх».

У  рамках фестивалю були представлені малюнки на тему «Зимовий спорт в м. Біла Церква» у різних стилях та техніці виконання.

У фестивалі взяли участь діти віком 6-10 років:учні Білоцерківських загальноосвітніх шкіл, вихованці ДЮСШ, клубів за місцем проживання, дитячих позашкільних установ м. Біла Церква.

Під прикрашеною новорічною ялинкою нагородження переможців та  призерів фестивалю проводили: начальник управління з питань молоді та спорту Інна Паливода, представник Київського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, директор КЗ БМР ДЮСШ «Юність» Володимир Корнієнко,директор Комунального закладу «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» Костянтин Павлюк.

Переможці та призери фестивалю малюнків «Зимовий спорт в м. Біла Церква» до Дня Святого Миколая були нагороджені кубками, дипломами,  медалями, солодкими призами від Комунального закладу «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх»та отримали подарунки від Київського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Переможці та призери фестивалю малюнків «Зимовий спорт в м. Біла Церква» до Дня Святого Миколая

 

Переможець в номінації «Найкращий юний прихильник олімпійського руху»

Бабушкін Дмитро

 

Переможець в номінації «Найкращий юний любитель здорового способу життя»

Ковтуненко Макс

 

Переможець в номінації «Найкращий юний пропагандист зимового спорту в Білій Церкві»

Курінний Антон

 

Серед юних художників віком 6-7 років

І місце – Ковтуненко Богдан

ІІ місце – Юзва Назар

ІІІ місце – Височинська Вероніка

 

Серед юних художників віком 8 років

І місце – Лупало Катерина

ІІ місце –  Астахова Марія

ІІІ місце – Наумчук Вікторія

 

Серед юних художників віком 9 років

І місце – Коробко Марк

ІІ місце – Кузічкіна Анастасія

ІІІ місце – Дубіна Ірина

 

Серед юних художників віком 10 років

І місце – Олійник Олеся

ІІ місце – Ткач Анастасія

ІІІ місце – Стригіна Ірина

 

Вітаємо переможців та призерів фестивалю, бажаємо наступних звитяг та веселих прийдешніх свят!


Друк   E-mail

Інші новини