Чемпіонат Київської області з футзалу 2020 серед юнаків 2003-2004 років народження

Чемпіонат Київської області з футзалу 2020 серед юнаків 2003-2004 років народження

8 лютого цього року в спортивній залі Білоцерківської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 22 Білоцерківської міської ради відбувся фінал чемпіонату Київської області з футзалу 2020 року серед юнаків 2003-2004 рр.н.

Організатор чемпіонату Київська обласна асоціація футболу. Допомогу в проведенні турів чемпіонату Київської області з футзалу серед юнаків в Білій Церкві надає Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Суддя чемпіонату Київської області з футзалу 2020 року серед юнаків – суддя національної категорії Олександр Сербин (фахівець першої категорії Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»).

Турнір з волейболу «Спорт – поліція – діти»

Турнір з волейболу «Спорт – поліція – діти»

23 січня 2020 року в спортивній залі Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області (вул. Привокзальна, 3) відбувся турнір з волейболу «Спорт – поліція – діти». Участь у турнірі брали: в складі працівників ювенальної поліції Білоцерківського відділу команда «Динамо» (Білоцерківський ВП ГУНП в КО), в складі студентів та викладачів вищих навчальних закладів: команда «БНАУ» (Білоцерківський національний аграрний університет) та команда «Дрозди» (Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський медичний коледж»).

Білоцерківський міський відкритий турнір з футзалу серед команд аматорів – уболівальників команди «Динамо» Київ

Білоцерківський міський відкритий турнір з футзалу серед команд аматорів – уболівальників команди «Динамо» Київ

18 січня 2020 року в спортивній залі Білоцерківської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 22 Білоцерківської міської ради відбувся турнір з футзалу серед аматорів.

Співорганізатором турніру виступив Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Головний суддя турніру суддя національної категорії Олександр Сербин.

Конкурс малюнків «Зимовий спорт в м. Біла Церква»

Конкурс малюнків «Зимовий спорт в м. Біла Церква»

23 грудня на льодовій арені КЗ БМР «Льодовий стадіон» відбулася традиційна церемонія нагородження переможців конкурсу малюнків «Зимовий спорт в м. Біла Церква» з нагоди свята Святого Миколая Чудотворця.

Найкращі юні художники мали змогу позмагатися у художньому мистецтві завдяки організаторам конкурсу: управління з питань молоді та спорту, управління освіти і науки та комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Міський фотоконкурс «Біла Церква спортивна»

Міський фотоконкурс «Біла Церква спортивна»

   20 грудня 2019 року у Білій Церкві у приміщенні великої зали Білоцерківської міської ради відбулась церемонія визначення та нагородження переможців Міського фотоконкурсу «Біла Церква спортивна».

Організатори фотоконкурсу управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Захід відбувся за сприянням БЦ Драйв у розміщенні фотоматеріалів та проведення голосування в соціальних мережах Facebook та Instagram.

Білоцерківський міський відкритий турнір з вуличного футболу

Білоцерківський міський відкритий турнір з вуличного футболу

30 листопада цього року відбувся Білоцерківський міський відкритий турнір з вуличного футболу, який організували управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради та Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 Турнір зібрав 5 команд футболістів-аматорів: «Заріччя -1», «Ніка Заріччя», ФК «ЗОШ № 17», ФК «Граф», ФК «Каменяр».

Міський спортивно-оздоровчий фестиваль серед вихованців спеціальних шкіл-інтернатів «Ти зможеш якщо зміг я» з нагоди Дня Гідності та Свободи

Міський спортивно-оздоровчий фестиваль серед вихованців спеціальних шкіл-інтернатів «Ти зможеш якщо зміг я» з нагоди Дня Гідності та Свободи

20 листопада 2019 року у Білій Церкві  у приміщенні КЗ КОР «Білоцерківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр» відбувся Міський спортивно-оздоровчий фестиваль серед вихованців спеціальних шкіл-інтернатів «Ти зможеш якщо зміг я» з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Змагання у рамках фестивалю проводяться серед учнів спеціальних навчальних закладів (дітей з особливими потребами).

Організатори фестивалю Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Костянтин Павлюк). Захід відбувся за сприянням адміністрації та педагогічного колективу Білоцерківського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру.

Відкритий фестиваль з ловлі риби спінінгом «Flagman Spinning Fest 2019»

Відкритий фестиваль з ловлі риби спінінгом «Flagman Spinning Fest 2019»

27.10.2019р. в м. Біла  Церква на середньому Білоцерківському водосховищі, район Піщаного масиву Відкритий фестиваль з ловлі риби спінінгом «Flagman Spinning Fest 2019».

 Фестиваль «Flagman Spinning Fest 2019» був організований з метою розвитку рибальства, як здорового способу відпочинку на природі, підвищення спортивної майстерності рибалок, удосконалення техніки володіння спінінговою снастю та пропаганди здорового способу життя.

Організатори фестивалю управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх», Білоцерківська районна громадська організація «Мисливці та рибалки», Громадська організація рибальський клуб  «FLAGMAN».

Міські змагання з волейболу з нагоди Міжнародного дня літніх людей

Міські змагання з волейболу з нагоди Міжнародного дня літніх людей

20 жовтня 2019 року у Білій Церкві у спортивній залі БСШ № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов БМР відбулись Міські змагання з волейболу з нагоди Міжнародного дня літніх людей серед жіночих волейбольних команд ветеранів.

Організатори змагань Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного  здоров’я   населення «Спорт для всіх».

«Tweed Run»

«Tweed Run»

20 жовтня 2019 року працівники Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» надали Білоцерківській громадській організації «ДРАЙВ» технічну допомогу в організації та проведенні Традиційного заходу «Tweed Run» – ретро-заїзду на велосипедах в  костюмах 1920-1930 років з використанням в одязі тканини ТВІД (Британія).

Інформація

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ
"СПОРТ ДЛЯ ВСІХ"
 
Всі матеріали на сайті захищені згідно
законодавства України.

Анонси

Очікуєтся оновлення інформації.

© 2020 КЗ БМР БМЦФЗН «Спорт для всіх»