Фестиваль «Білоцерківська мормишка-2021»

31 січня в місті Біла Церква на акваторії річки Рось, в районі Центрального пляжу, відбувся Фестиваль м. Біла Церква із зимової рибалки, присвячений пам’яті Едуарда Алєксахіна «Білоцерківська мормишка-2021».

Для участі у фестивалі зібрались рибалки-зимовики з Білої Церкви, Білоцерківського району, Київської області та м. Чернігів, щоб позмагатись з ловлі риби на льоду та помірятися величиною улову.

У командному заліку переможцем Фестивалю із зимової рибалки стала команда «Профі» (м. Чернігів) у складі: Головач Олександр,  Прядун Євген. Друге місце виборола команда «Dream team» (м. Біла Церква) у складі: Колодій Володимир, Добровольський Андрій.  Трете місце посіла команда «Росава» (м. Біла Церква) у складі: Шліхта Роман, Свинарьов Олексій.

В особистому заліку переможець Фестивалю - Голенок Богдан з м. Київ (улов 2390 г). Друге місце виборов Головач Олександр з м. Чернігів (улов 1211 г). Трете місце посів Прядун Євген з м. Чернігів (улов 1083 г). Переможці та призери фестивалю отримали кубки, медалі, дипломи та цінні подарунки, які люб'язно надали магазини: «Дім Рибалки БарракуDa», «Рибалка +», «Трофей» та «Флагман».  

Призи переможцям вручали директор КЗ БМР «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Костянтин Павлюк, голова Білоцерківської міської громадської організації «Рибальський клуб Юр’ївська Рось» Ігор Богданець.    

Після закінчення заходу організатори  пригостили всіх учасників та гостей фестивалю смачною рибною юшкою.

Фестиваль організували: управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Білоцерківська міська громадська організація «Рибальський клуб Юр’ївська Рось». Допомогу з безпеки учасників фестивалю здійснювали спеціалісти Білоцерківського районного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області, рятувально-водолазної станції в м. Біла Церква Київської обласної комунальної рятувально-водолазної служби «Київська обласна служба порятунку» зі спец-технікою обладнаною засобами рятування людей.

Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» працює для задоволення потреб в активному дозвіллі мешканців Білої Церкви й проводить змагання  з громадянами різного віку. Слідкуйте за спортивно-масовими заходами на сайті КЗ БМР «БМЦФЗН «Спорт для всіх». Ласкаво запрошуємо всіх бажаючих брати участь в наступних турнірах та змаганнях.


Друк   E-mail

Інші новини