Відкритий фестиваль м. Біла Церква з ловлі риби спінінгом  «Flagman Spinning Fest 2020»

Відкритий фестиваль м. Біла Церква з ловлі риби спінінгом «Flagman Spinning Fest 2020»

24 жовтня 2020 року у Білій Церкві на набережній  р. Рось, в смузі міста, на середньому Білоцерківському водосховищі, в районі Піщаного масиву відбувся Відкритий фестиваль м. Біла Церква з ловлі риби спінінгом «Flagman Spinning Fest 2020».

Фестиваль організували:  управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх», Білоцерківська районна громадська організація «Мисливці та рибалки», за підтримки торгової марки Flagman.

Для участі у «Flagman Spinning Fest 2020» зібрались любителі риболовлі з Білої Церкви, Білоцерківського району та Київської області, щоб позмагатись з ловлі риби з берега та помірятися величиною улову.

Переможці та призери фестивалю отримали кубки, медалі, дипломи та цінні подарунки, які люб'язно надала торгова марка Flagman. Призи переможцям вручив представник торгової марки Flagman Леонід Бондаренко.

Після закінчення заходу організатори  пригостили всіх учасників та гостей фестивалю смачною рибною юшкою.

Комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» працює для задоволення потреб в активному дозвіллі мешканців Білої Церкви і проводить змагання  з громадянами різного віку. Слідкуйте за спортивно-масовими заходами на сайті КЗ БМР «БМЦФЗН «Спорт для всіх». Ласкаво запрошуємо всіх бажаючих брати участь в наступних турнірах та змаганнях.

 


Друк   E-mail

Інші новини